Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Vychovatelé:

Lucie Gřešková                   lg@zslukov.com      776 052 253

Bc. Markéta Zapletalová     zm@zslukov.com    605 302 802

Mgr. Lubomír Horňáček      lh@zslukov.com      724 304 996

Jana Valentíková                 vj@zslukov.com      725 482 161

Potřeby do družiny: oblečení a vhodná obuv pro pobyt venku, v odpoledních hodinách svačina.

Děti zapsané na odpolední nebo celodenní družinu vyzvedávejte až po 14,30.

Platba za 1.pololetí do 30.9.2021: ranní 150,-Kč, odpolední 700,-Kč, celodenní 850,-Kč.

Platba za 2.pololetí do 28.2.2022 na bankovní účet :1410577309/ 0800,

(do zprávy příjemci uvést: jméno žáka - družina) .

Po dohodě lze provést platbu  hotově  pí. I.Poláškové.

Vnitřní řád školní družiny

Směrnice o úplatě