Školní jídelna

Stravování žáků školy zabezpečuje jídelna při Mateřské škole Lukov - 731 713 458 - vedoucí p. Březíková

Cena stravného ve školní roce 2023/2024 je stanovena na:

7 - 10 let             35,- Kč
11- 14 let              37,- Kč
15 let a více           40,- Kč

Odhlašování, případně objednávání stravy internetem. Aplikace Strava.cz na stránkách www.strava.cz Vám umožní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli.

Odhlašování a přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. I nadále lze odhlašovat na telefonu školní jídelny 731 713 458.

Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.

Děti mají stravu i nadále trvale přihlášenou do výše stavu svého konta, rodič pouze odhlašuje. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta, který musí být dostačující pro možné přihlášení stravy.

Změny je možné provádět pouze do 13h předešlého pracovního dne. Po této době nelze do systému zasahovat. To platí i při odhlašování stravy po telefonu do školní jídelny.

Před prvním přihlášením do aplikace je nutné si nechat vygenerovat přístupové údaje – ty získáte v kanceláři školní jídelny.

Od školního roku 2023/24 jsou žáci povinni se prokázat při výdeji stravy čipem, který je nutno co nejdříve zakoupit za 120,- Kč u vedoucí školní jídelny.

V případě, že strávník čip zapomene, musí toto nahlásit vedoucí školní jídelny. Při ztrátě čipu je nutné si zakoupit čip nový.

Placení je možné pouze  z bankovního účtu formou příkazem k inkasu na základě potvrzení o povolení z banky, popřípadě potvrzení o zřízení inkasa z internetového bankovnictví.

Číslo účtu na placení stravy: 27-9030790227/0100

Hotově již od školního roku 2022/2023 nelze!

Інформація про харчування учнів ЗОШ у шкільній їдальні

Вартість харчування у 2023/2024 навчальному році встановлена на:

7 - 10 років 35,- крон

11- 14 років 37,- крон

15 років і більше 40,- крон

Починаючи з 2023/2024 навчального року, учні повинні підтвердити себе під час видачі їжі з чіпом, який необхідно придбати якнайшвидше за 120 корун у керівника шкільної їдальні. Якщо учень забув чіп, про це необхідно повідомити завідувача шкільної їдальні. У разі втрати чіпу  необхідно придбати новий.

Оплата можлива тільки з банківського рахунку у вигляді ордера на інкасо на підставі підтвердження дозволу з банку, або підтвердження про встановлення інкасації з інтернет-банкінгу. Номер рахунку на оплату харчування: 27-9030790227/0100

За додатковою інформацією завідувачка шкільної їдальні пані Катерина Березікова, тел.: 731 713 458

Jídelní lístek:

Pondělí 29. 04. 2024

květáková (A: 01a)

rybí filé na bylinkách, bramborová kaše, zeleninová obloha (A: 01a,04,07)

Úterý 30. 04. 2024

zeleninová s bulgurem (A: 01a,09)

kuřecí nudličky po cikánsku, těstoviny (A: 01a,03)

Středa 01. 05. 2024

SVÁTEK (A:)

(A: )