Vážení rodiče,

Základní škola Lukov bude v letošním školním roce otevírat kroužky. Budou probíhat v náhradních prostorách (hasičská zbrojnice, tělocvična a malý sál v tělocvičně). Vzhledem k provizorním podmínkám školy nejsme schopni zajistit doprovod žáků při cestě do kroužku a zpět. Žáci budou přicházet i odcházet samostatně.

Cena 1 kroužku je 500,-Kč, za 2 a více kroužků  1.000,- Kč na pololetí.

NABÍDKA KROUŽKŮ ZŠ LUKOV

Výtvarník (Bc. Jana Valentíková)                               Sborový zpěv (Mgr. Jana Marišková)

Kdy: úterý (1x za 14 dní: mladší žáci)                          Kdy: středa

Kdy: úterý (1x za 14 dní: starší žáci)                            Kde: malý sál tělocvičny