Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Velikonoční jarmark

Velikonoční jarmark photo

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a přátele školy na tradiční

VELIKONOČNÍ JARMARK

ve středu 13.dubna od 15,30 do 17 hodin do naší školy.

Čekají na vás výrobky žáků, občerstvení a ukázky velikonočních tradic.

Po dvou letech pauzy se těšíme na společné setkání!