Sokolské cvičení pro 1.-5.třídu

Sokolské cvičení pro 1.-5.třídu  photo

T. J. Sokol Lukov otevírá oddíl všestranného cvičení pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ - cvičení formou hry, prvky gymnastiky, atletiky, kondičního cvičení, koordinace, rozvoj síly a obratnosti.

Tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 hod. v centru volnočasových aktivit v Lukově.

Těší se na vás školení cvičitelé Bc. Tereza Máčalová (absolventka fakulty tělesné kultury) a Mgr. Pavel Pekař (cvičitel všestrannosti III. třídy pod Českou obcí sokolskou a akreditovaný trenér projektu Děti na startu). Chceme probudit v dětech radost a lásku k celoživotnímu pohybu (aneb ve zdravém těle zdravý duch).

Více informací na tel.: 777 086 107 nebo lukov@sokol.eu

Přihlášky zasílejte na výše uvedený e-mail. Uveďte jméno a příjmení dítěte a zákonného zástupce, třídu + telefonický kontakt  (poté bude zřízena pro rodiče WhatsAppová skupina pro lepší komunikaci). Cena 500 Kč/rok.

První cvičení  bude 20.10.2022.