Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Škola v přírodě s angličtinou ve Švédsku 4.-10.5.2023

Škola v přírodě s angličtinou ve Švédsku 4.-10.5.2023                 photo

Škola v přírodě s angličtinou ve Švédsku 4.-10.5.2023                

PROGRAM:   http://www.polartravel.cz/staze/svedsko/

1.den – odjezd v poledních hodinách z ČR, přejezd Německa, ve večerních hodinách přeprava trajektem z Rostocku do Gedseru, přejezd Dánska a dále trajektem z Helsingøru do Helsingborgu.

2.den – v brzkých ranních hodinách následuje přejezd Švédska, trasa pokračuje přes více než 6 km dlouhý Ölandský most vedoucí z Kalmaru na turisticky atraktivní ostrov Öland, na kterém má letní sídlo i švédská královská rodina a který je zajímavý svou krásnou přírodou a mnoha otočnými větrnými mlýny. V dopoledních hodinách ubytování na ostrově Öland, individuální volno – možnost koupání, využití sauny, minigolfu a procházek podél moře do okolních vesniček, večeře.

3.den – snídaně, celodenní prohlídka jižní části ostrova – step Alvaret, zastávka u hradu Graborg, dále až na jižní cíp ostrova k majáku Lange Jan s pozorováním tuleňů, při zpáteční cestě zastávka u borgholmského hradu, večeře.

4.den – snídaně, návštěva švédské školy. Jedná se o exkurzi se zaměřením na vzájemnou konverzaci dětí v angličtině. Odpoledne možnost návštěvy Safari s losi. Navečer návrat do kempu, večeře.

5.den – snídaně, celodenní prohlídka severní části ostrova – procházka naučnou stezkou „ Lesem skřítků“, zastávka a výstup na maják Lange Erik, dále ke skalním útesům Byrum a pří zpáteční cestě zastávka u největšího mlýnu holandského typu v Sandviku, večeře.

6.den – snídaně, odjezd do Helsingborgu, trajektem do Dánska, přejezd do Kodaně. Následuje prohlídka města, kde je možno vidět královský palác Amalienborg, který je sídlem královské rodiny, zámek, starý malebný přístav Nyhavn a především symbol Kodaně Malou mořskou vílu. Ve večerních hodinách odjezd do přístavu Gedser.

7.den – v noci přeprava trajektem do Rostocku, přejezd Německa a v dopoledních hodinách příjezd do ČR.

CENA ZAHRNUJE:            - dopravu lux.busem, trajekty, průvodce po celou dobu zájezdu

- 4 x ubytování v bungalovech (sauna, golf),  4x snídaně, svačina a večeře, 1x balíček při cestě zpět

- garance vrácení peněz při zrušení zájezdu z důvodu koronaviru

                                               -  pojištění záruky pro případ úpadku CK a odpovědnosti pořadatele zájezdu

CENA NEZAHRNUJE:       - oběd ve švédské škole, vstupy- losí safari, maják (kapesné 300 SEK + 100 DKK + 25 EUR + 300 Kč)

- pojištění léčebných výloh účastníků zájezdu / úraz, nemoc / - nutno zajistit individuálně

- jídlo a pití na cestu tam

CENA:   9 500,- Kč  ( z toho  5 000,-Kč škola a  4 500,- žák – č.účtu 1410577309/0800 jméno, Švédsko  do 20.4.2023)

Zpět