Škola v přírodě a lyžařský výcvik 2024

Škola v přírodě a lyžařský výcvik 2024 photo

Škola v přírodě a lyžařský výcvik ZŠ Lukov 2023/24 -  28.1.- 2.2. 2024 v Karlově pod Pradědem

-odjezd neděle 28.1.2024 v 13:45, příjezd v pátek 2.2.2024 v cca 16:30, doprava autobusem

-lyžování: areál Ski Karlov

-výuka, TV, plavání: Hotel Kamzík

Program školy v přírodě (3.-5.třída):

pondělí - čtvrtek:

- dopoledne – sjezdové lyžování v areálu Ski Karlov

-odpoledne-vyučování, hry v tělocvičně a plavecký výcvik v bazénu hotelu Kamzík

-večer- vědomostní kvízy, soutěže z oblasti výchov (zpěv, tanec, přednes, kresba)

-stravování-5xdenně, pitný režim zajištěn

pátek – vycházka a oběd na Pradědu

Program lyžařského výcviku (6.a 7.třída)

pondělí - čtvrtek:

- dopolední, odpolední a případně i večerní sjezdové lyžování v areálu Ski Karlov

- dopolední i odpolední rekondiční vycházka

-večer přednášky o bezpečnosti, výstroji, výzbroji a stylech zimního lyžování, společenské hry

-stravování-5xdenně, pitný režim zajištěn

pátek:  závody ve sjezdovém lyžování, po obědě odjezd domů

Hlavní vedoucí: Mgr. et Mgr.P.Hynčica 733 702 569
Zdravotník: Mgr.V.Hasíková 776 843 884