Informace k pondělí 27.11.

Informace k pondělí 27.11. photo
Vážení rodiče,

v pondělí 27.11. ve škole stávkovat nebudeme.

Provoz školní družiny beze změn od 6,30 do 16,00.

1.a 2.třída mají běžné vyučování.

3.-5.třída jedou objednaným autobusem do divadla ve Zlíně na koncert ZUŠ Morava (dle pokynů třídních učitelů). Koncert byl zrušen z důvodu neúčasti stávkujících škol.
                 Žáci proto budou mít vyučování ve škole dle pokynů třídních učitelů. Odpolední vyučování včetně křesťanské výchovy odpadá.

6.třída bude mít běžné vyučování, ale místo přestávky na oběd se rovnou přemístí do školní dílny na hasičské zbrojnici, konec vyučování bude ve 13,20.

7.a 8.třída mají dopoledne vyučování dle rozvrhu, odpolední TV odpadá.

9.třída pojede v rámci kariérového poradenství do firmy Barum dle pokynů p.učitele Horňáčka. Odpolední TV odpadá.

Poněvadž školní jídelna MŠ Lukov stávkuje, zajistíme žákům vzhledem k našim omezeným možnostem pouze studený oběd - pečivo, mléko, ovoce a pitný režim.

PaedDr.Jolana Vlková
Základní škola Lukov, příspěvková organizace