Příroda je nejlepší lékař

Příroda je nejlepší lékař photo

Zveme vás na podzimní procházku
aneb
Příroda je nejlepší lékař

Spolek přátel hradu Lukova připravil webovou stránku, na které najdete popis tras a pracovní listy ke Dni stromů 2020 a naučným stezkám kolem hradu Lukova:

Blíží se nám 10 denní prodloužené podzimní prázdniny,a tak věříme, že si najdete čas a pár krásných chvil strávíte s dětmi v barevném podzimním lese Hostýnských vrchů. Abychom vám usnadnili přípravu na poznávací vycházku, připravili jsme pro všechny naše žáky složky s pracovními listy ke Dni stromů a navíc jsme přidali Lukovské pověsti s pracovními listy pro mladší a starší děti. Najdete je v barelu před vstupem do školy. Přikládáme i jako přílohu, pokud si chcete vytisknout sami. Najdete ji v záložce Základní škola.

Materiály můžete použít pro víc vycházek:

1/ cesta ke Dni stromů - altánek, Valdštejnův dub, polenohmat a zahrádka hradní paní na hradě

2/ stromová stezka kolem hradu ze severní strany

3/ vycházka k potoku a bývalé formanské cestě pod Rablinu