Příměstské tábory 2024

Příměstské tábory 2024 photo

Srdečně zveme všechny děti na naše příměstské tábory:

8.-12.7.2024 Survivor

​15.-19.7.2024 Advanture Week I

22.-26.7.2024 Advanture Week II

Cena: 2500 Kč/dítě

Nevratná záloha 500 Kč při přihlášení pí. Šarmanové nebo na účet 120037-1410577309/0800

Tábor je určen pro děti od 7 do 12 let.

Program:

Sportovní aktivity v tělocvičně a na hřišti, soutěže, tvoření, vycházky do přírody. Jeden celodenní výlet (na koupaliště, laser game, horolezecká stěna, Lanáček) dle počasí. Po celý týden je zajištěn profesionální pedagogický a zdravotnický dohled.

Strava: 2x svačinka, oběd a celodenní pitný režim

Místo konání: VÚB Podhoran Lukov (8 – 16h)

Přihlašování mailem: lg@zslukov.com nebo osobně ve škole.