Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Příměstské tábory 2022

Příměstské tábory 2022 photo

Příměstské tábory ZŠ LUKOV 2022

1. termín:  1.,4.,7.a 8.7.2022

Dobrodružství v přírodě

2. termín:  11.-15.7.2022

Škola v Bradavicích

3. termín: 18.-22.7.2022

Vodní svět

Cena:

1. termín …… 1200 Kč/dítě

2. a 3. termín ……1500 Kč/dítě

záloha 500 Kč při přihlášení pí. Poláškové nebo na účet 120037-1410577309/0800 (záloha vratná při nemoci doložené potvrzením od lékaře)

Místo konání: škola, tělocvična a okolí Lukova

Program:

Sportovní aktivity, soutěže, tvoření, hlavolamy, šifrování, vycházky do přírody spojené s poznáváním přírody a hrami. Jeden celodenní nebo půldenní výlet podle počasí.

Po celý týden je zajištěn profesionální pedagogický a zdravotnický dohled.

Strava: 2x svačinka, oběd a celodenní pitný režim

Hodiny a místo:

Sraz v ZŠ Lukov v 8 hodin.

Vyzvedávání dětí mezi 15 a 16 hodinou nebo po domluvě.

Přihlašování mailem: lg@zslukov.com nebo osobně ve škole.

Farní příměstský tábor

1.-5.8.2022

(kontakt, info k táboru a cena na mailu: jl@zslukov.com)

webové stránky tábora: