ZŠ a ZUŠ v náhradních prostorách hotelu Tuskulum Lukov

ZŠ a ZUŠ v náhradních prostorách hotelu Tuskulum Lukov photo
Vážení rodiče,

neuvěřitelné se podařilo! Díky úsilí zaměstnanců školy, obecního úřadu, hotelu  a našich starších žáků jsme přestěhovali během pár dnů školu do náhradních prostor krásného objektu hotelu Tuskulum a zároveň vyklidili stávající budovy školy, aby mohly co nejdřív začít stavební práce. Všem zúčastněným patří obdiv a velké díky!

Zítřejší vyučování 2.5.2023 zahájíme v 8,05 slavnostním shromážděním 2.- 8.třídy před hotelem a prohlídkou prostor určených pro školní výuku. Všichni jste srdečně zváni!
Školní družina pro 2.-5.třídu  bude k dispozici od 6,30 na hotelu Tuskulum.
Vyučování bude probíhat dle přiloženého rozvrhu, podrobnější informace obdrží jednotlivé třídy od svých třídních učitelů přes WhatsApp.
Na obědy budeme žáky vodit společně. Pokud po obědě nenásleduje vyučování, odcházejí žáci přímo od jídelny. V případě odpoledního vyučování budou opět společně odvedeni buď zpět na hotel Tuskulum nebio do víceúčelového centra na tělocvik. Po vyučování žáci odcházejí domů sami, účastníky školní družiny opět společně odvedeme na Tuskulum a v dohodnutých hodinách budou odsud odcházet domů.
Přezůvky do hotelových prostor si žáci mohou nechávat v připravených botnících. Sportovní oblečení a obutí si budou nosit na hodiny TV z domu, úložné prostory nejsme schopni zajistit.

Žáci 1.třídy mají i nadále vyučování v prostorách víceúčelového centra včetně ranní družiny od 6,30.
Po vyučování budou společně odvedeni na oběd i s aktovkami. Po obědě žáci odcházejí domů od školní jídelny.  Účastníci školní družiny budou převedeni do prostor hotelu Tuskulum, kde jim zajistíme i případnou výuku v ZUŠ Morava a v dohodnutých hodinách budou odsud odcházet domů.
Nezapomeňte prosím dětem zajistit přezůvky do třídy i do odpolední družiny. Pokud nechcete kupovat dvoje, mohou prvňáci ve třídě chodit ve sportovních botách určených na tělocvik  a odpoledne v Tuskulu budou používat přezůvky, které si tam mohou nechat v připravených botnících.
Páteční křesťanská výchova bude probíhat ve 2.třídě v Tuskulu, kde prosíme i o následné vyzvednutí dětí.

V prostorách Tuskula bude probíhat do konce školního roku i výuka ZUŠ Morava (viz přiložený rozvrh).

Přeji vám všem krásný májový čas a zítra se těším nashledanou!

PaedDr.Jolana Vlková