Konec školního roku

Konec školního roku photo
Školní rok 2022/2023 zakončíme v pátek 30.6.2023  v 9 hodin slavnostním shromážděním před hotelem Tuskulum.
Poté žáci ve třídách obdrží vysvědčení.

Družina bude od 6,30 do 12 hodin na Tuskulu pro všechny třídy včetně prvňáků.

Na oběd od 10,30 budou děti odvedeny společně od Tuskula, družinové přivedeny zpět, ostatní budou mít rozchod před jídelnou.
Nahlásili jsme děti na oběd podle vašich informací, které jste poskytli učitelům na Whats App:
- 4.,6.,7. a 8.třída mají obědy kompletně odhlášeny
- z ostatních tříd jsme nahlásili pouze děti, u kterých rodiče projevili o oběd zájem, ostatní žáci mají obědy odlášeny.
V případě změn kontaktujte přímo vedoucí jídelny.

Přejeme všem příjemný letní čas a těšíme se na děti, které se zúčastní příměstských táborů!

Č.j.: Lš  93/2023

Dle §8 odst.2 zákona 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, dále oznamuji, že

školní družina přerušuje svoji činnost v pátek 30.6.2023 ve 12,00 hodin

do pondělí 4.9.2023.