Konec školního roku

Konec školního roku photo
Školní rok 2023/2024 zakončíme ve čtvrtek 27.6.2024  v 8 hodin slavnostním shromážděním před hotelem Tuskulum.
Poté žáci ve třídách obdrží vysvědčení.

Družina bude od 6,30 do 8 hodin na Tuskulu.
Případný zájem o oběd ve školní jídelně řešte prosím individuálně.

Na pátek 28.6.2024 je z výše uvedených organizačních důvodů vyhlášeno ředitelské volno.

Tento den nemají žáci nárok na dotovaný oběd.

Přejeme všem příjemný letní čas a těšíme se na děti, které se zúčastní příměstských táborů!

č.j.Lš 112/2024

Dle §8 odst.2 zákona 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění,