Konzultace a doučování pro žáky ZŠ Lukov

Konzultace a doučování pro žáky ZŠ Lukov photo
​​Vážení rodiče,
vaše děti mají možnost navštěvovat konzultační hodiny, doučit se nepochopené učivo , napsat si domácí úkoly apod. v následujících dnech a hodinách:

Konzultační hodiny,  doučování, dopomoc s domácími úkoly
den čas pedagog učebna určeno pro
Pondělí až středa 13,30-14,00 J.Langerová 7.třída ​​2.stupeň
13,30-14,00 J.Vlková ředitelna 2.stupeň
13,30-14,00 M.Orava PC učebna 2.stupeň
13,30-14,30 R.Mikšíková 5.třída 4.-7.třída
Čtvrtek 13,30-14,00 P.Hynčica 6.třída  2.stupeň
13,30-14,00 J.Vlková ředitelna 2.stupeň
13,30-14,30 J.Vodičková 5.třída 4.-7.třída
1.-3.třída  v případě potřeby individuálně podle pokynů třídních učitelů a asistentů.

​Některé žáky si budeme zvát cíleně, v případě potřeby jsou vítáni všichni žáci s chutí lépe pochopit případně  prohloubit probrané učivo.​