Cykloputování - 17.-19.6.2024

Cykloputování - 17.-19.6.2024 photo

Cykloputování ZŠ Lukov v týdnu 17.-19.6.2024 (4.+5.třída) 3dny, 2noci

Ubytování: ATC Lednice - chatky              stravování: plná penze                 doprava: vlastní kolo + vlaky

Program:                1.den -  v 7,30 po cyklostezce do Starého Města, oběd, vlakem do Břeclavi, odtud po cyklostezce do kempu, ubytování, hry v kempu, koupání

v rybníku

2.den - okruh po cyklostezkách Lednicko - Valtickým areálem, Janův hrad, Nové Mlýny, Věstonice

3.den - přes Valtice kolem hranic do Břeclavi, oběd, odtud vlakem do Otrokovic, po cyklostezce na

Lukov, příjezd 17-18 hodin

Cena : 1800 Kč (ubytování, celodenní strava a pitný režim, vstupné, aktivity, doprava zavazadel)-platba do 31.5.24

Na sebe: vhodné oblečení a obutí na kolo dle počasí (pláštěnku nebo šusťákovku), přilbu, brýle a rukavice (dle úvahy), láhev s pitím cca 0,5 l (cestou doplníme), svačinu (oběd zajištěn), seřízené spolehlivé kolo s přehazovačkou.

S sebou do menšího batohu nebo sportovní tašky (ráno necháme ve škole a zajistíme odvoz do kempu a zpět): 2 trička, mikinu, tepláky, kraťasy, náhradní spodní oblečení a ponožky, sandály nebo pantofle (ať si nohy odpočinou po celém dnu ve sportovních botách), plavky, ručník, hygienické potřeby, kapesníky,  drobné hry, nedoporučujeme mobily a elektronické hry (nemůžeme za ně ručit, navíc děti budou mít nabitý program).

Do přiložené obálky ( vybereme před odjezdem): osobní léky s popisem, prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotním stavu  a kartičku pojištěnce nebo její kopii.

Pedagogický, zdravotnický a technický doprovod: Horňáček (724 304 996), Hynčica (733 702 569), Šára (602 682 626), Hasíková (776 843 884), Králiková (739 453 371), Vařák (737 400 768). V případě potřeby volejte nejlépe po 19 večer nebo v 8-9 ráno.