Cykloputování

Cykloputování photo

Cykloputování ZŠ Lukov  24.-26.6.2019

program:
- v pondělí  24.6. v 7,30  sraz u školy, odjezd na kolech přes  Zlín a Otrokovice  do Kostelan, cestou oběd, po příjezdu na Ranč Kostelany - ubytování, večeře, bowling

- v úterý  25.6.  western show na ranči, výlet na rozhlednu Brdo, strava a  pitný režim zajištěn, po návratu na ranč - táborák, bowling

- ve středu  26.6.  příjezd na Lukov v cca 16:30, cestou zábavné aktivity, stravování a pitný režim

cena : 1500 Kč (ubytování, celodenní strava a pitný režim, vstupné, aktivity, doprava zavazadel)-platba do 14.6. hotově u pí.Poláškové nebo na účet: 1410577309/0800 - do zprávy pro příjemce jméno žáka.

na sebe: vhodné oblečení a obutí na kolo dle počasí (pláštěnku nebo šusťákovku), přilbu, brýle a rukavice (dle úvahy), láhev s pitím cca 0,5 l (cestou doplníme), svačinu (tatranku apod., oběd zajištěn), seřízené spolehlivé kolo s přehazovačkou

s sebou do menšího batohu nebo sportovní tašky (ráno necháme ve škole a zajistíme odvoz na ranč i zpět): 2 trička (není třeba pyžamo, děti si na noc vezmou vždy čisté tričko a spodní kalhoty, v kterých budou další den), mikinu, tepláky, kraťasy, náhradní spodní oblečení a ponožky, sandály nebo pantofle (ať si nohy odpočinou po celém dnu ve sportovních botách), hygienické potřeby, kapesníky,  drobné hry, nedoporučujeme mobily a elektronické hry (nemůžeme za ně ručit, navíc děti budou mít nabitý program), osobní léky s popisem, prohlášení o bezinfekčnosti a kartičku pojištěnce nebo její kopii (do přiložené obálky- vybereme před odjezdem)

pedagogický, zdravotnický a technický doprovod:  Horňáček (724 304 996),  Šára (777 859 114),  Ponížilová V. (776 843 884) - volejte nejlépe po 19 večer nebo do 8 ráno